Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2017-06-30 20:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Pożegnalny bal seniorów z uniwersytetów trzeciego wieku

Olsztyn24
Pożegnalny bal XI XI Europejskie Spotkanie Integracyjne Polskich UTW (fot. Halina Ławczyńska) | Więcej zdjęć »
Dobiegło końca XI Europejskie Spotkanie Integracyjne Polskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Jednym z ostatnich akcentów spotkania był czwartkowy (29.06) bal seniorów na terenie uniwersyteckiego campusu.

XI Europejskie Spotkanie Integracyjne Polskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Olsztynie rozpoczęło się w poniedziałek (26.06). Organizatorem spotkania była działająca przy olsztyńskim MOK Akademia Trzeciego Wieku wspierana przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Urząd Miasta i Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej. Do Olsztyna przyjechali słuchacze polskich uniwersytetów trzeciego wieku i członkowie organizacji polonijnych z Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi, Rumunii, Czech i Austrii. W spotkaniu wzięli też udział przedstawiciele kilku polskich utw.

W programie spotkania były wykłady, panele dyskusyjne, koncerty, wycieczki, zabawy integracyjne. Seniorzy mieli także okazję poznać Olsztyn.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~haljul / 2017-07-03 12:30
Dziękuję Panu Wacławowi z Olsztyn 24 że na bieżąco umieszczał nasze balowe fotorelacje w olsztyn 24. Podałam namiary w świat jak mają je znależć. Dostaję podziękowania z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Austrii-są zachwyceni, tego się nie spodziewali.
~Halszka / 2017-07-01 21:34
Przyjemnie popatrzeć, jak się bawi "wczorajsza młodzież". Radość życia ma się do końca, to stan duszy a nie problem wieku :-) Fotorelacja świetna - oddaje atmosferę wspaniałej zabawy!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl