Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/UM | 2017-07-19 16:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Dodatkowe punkty 500+ w Olsztynie

Olsztyn24
 

Będzie więcej miejsc, w których będzie można złożyć wnioski do programu 500+. Te dodatkowe będą jednak dotyczyć rodziców ubiegających się o świadczenia na drugie i kolejne dziecko.

Wnioski będą przyjmowane od 1 sierpnia. Domyślnie będzie się to odbywać w głównej siedzibie MOPS w Centrum Informacji przy al. Piłsudskiego 61a oraz w siedzibie Świadczenia Wychowawczego 500+ mieszczącego się przy al. Piłsudskiego 32 (III piętro, pokój 319). Aby składanie dokumentów przebiegło bez komplikacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej uruchomi cztery dodatkowe punkty.

1. Dzienny Dom Pomocy Społecznej - ul. E.Plater 13, czynny 8.00-15.00
2. Dzienny Dom Pomocy Społecznej - ul. Świtezianki 4a, czynny 8.00-15.00
3. Dzienny Dom Pomocy Społecznej - ul. Orłowicza 27, czynny 8.00-15.00
4. Ośrodek Wsparcia dla Dzieci I Młodzieży - ul. Wiecherta 23a, czynny 8.00-16.00.
R E K L A M A
banner
- W wyżej wymienionych punktach można składać wnioski wyłącznie na drugie i kolejne dziecko - zaznacza Elżbieta Skaskiewicz, dyrektor olsztyńskiego MOPS. - Przede wszystkim zachęcamy jednak do składania wniosków w formie elektronicznej. Można to zrobić przy pomocy bankowości elektronicznej, portalu Emp@tia, profilu zaufanego ePUAP lub PUE ZUS.

Ważne jest, by ubiegający się o świadczenie przychodzili do punktów przyjmowania wniosków z kompletem dokumentów, a przede wszystkim z kserokopiami niezbędnych dokumentów (które zostaną później tylko uwierzytelnione) oraz z poprawnie wypełnionym wnioskiem. Ważne jest też ustalenie, który rodzic będzie składać wniosek, bowiem bywały przypadki, że robili to oboje. Poza tym istotne jest, by nie wysyłać kilka razy tego samego wniosku drogą elektroniczną.

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl