Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-07-28 17:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowa organizacja ruchu przy dworcu już w nocy

Olsztyn24
Wizualizacja Pl. Konstytucji 3 Maja (źródło: UM Olsztyna) | Więcej zdjęć »
Trwa przygotowanie placu budowy przed dworcami kolejowym i autobusowym w Olsztynie. Dziś w nocy (28/29 lipca) duże zmiany na pl. Konstytucji 3 Maja.

Najważniejsze zamknięcia to wyłączenie z ruchu fragmentu ul. Partyzantów przy samym kolejowym wieżowcu, czyli bezpośredniego dojazdu do ronda - oraz znacznej części ronda od strony dworca. To oznacza, że ulicą Partyzantów będzie można dojechać do dworca, jednak przy nim będzie trzeba zawrócić. W przypadku podróżujących ulicą Lubelską i Kościuszki - indywidualny ruch będzie kierowany będzie w Dworcową. Od Dworcowej do Kościuszki przejazd będą mieć tylko autobusy komunikacji miejskiej.

Zmiany dotyczą także tras autobusów trzech linii, które przejeżdżały przez rondo (nr 107, 126, 131) oraz lokalizacji przystanków. Pojazdy nie będą zajeżdżać na dworzec - między Limanowskiego a Dworcową przejadą ulicami Kętrzyńskiego i Kościuszki.
R E K L A M A
banner
Zmiany zostaną wprowadzone w nocy z 28 na 29 lipca (piątek/sobota).

Informacje o zmianach w organizacji ruchu można znaleźć m.in. w portalu Bezpieczny Olsztyn. Tam można zapisać się do Listy Powiadomień i dostawać wszelkie informacje o zdarzeniach w naszym mieście drogą SMS-ową. Warto też ściągnąć na swój telefon aplikację i być dzięki niej na bieżąco z wszystkimi zmianami i wydarzeniami na terenie Olsztyna.
 
[schemat organizacji ruchu]
[zmiany w komunikacji miejskiej]
[portal Bezpieczny Olsztyn]

Z D J Ę C I A
Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl