Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2017-08-02 21:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Polisa na życie razem z OC to oszczędności!

Olsztyn24
 
Coraz więcej Polaków korzysta z oferty towarzystw ubezpieczeniowych. Chociaż ceny polis nie zawsze należą do najniższych, istnieją sposoby na obniżenie wysokości składki przy zachowaniu optymalnej ochrony ubezpieczeniowej. Sprawdź, jak zyskać nawet kilkaset złotych.

Rośnie liczba osób, które mają świadomość jak ważna jest ochrona ubezpieczeniowa. Dzięki odpowiednim polisom można bowiem finansowo zabezpieczyć nie tylko siebie, ale również swoją rodzinę. Dlatego też coraz popularniejsze jest ubezpieczenie na życie. Wykupując je w pakiecie z ubezpieczeniem samochodu, można sporo zyskać.

Polisa na życie – to się opłaca
R E K L A M A
banner
Ubezpieczenie na życie jest polisą, która pozwala zabezpieczyć przyszłość swoją i bliskich w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Śmierć, trwała niezdolność do pracy czy poważny uszczerbek na zdrowiu to sytuacje, w których najbliżsi często pozostają pozbawieni środków do życia. Dzięki polisie, ubezpieczyciel wypłaci świadczenie w wysokości odpowiadającej sumie ubezpieczenia. Dlatego porównaj ubezpieczenie na życie i wybierz ofertę dopasowaną do potrzeb.

Ile to kosztuje? Wszystko zależy m.in. od zakresu ochrony, sumy ubezpieczenia, wieku ubezpieczonego. Jak pokazują statystyki, średnia wysokość składki waha się w szerokich granicach: od 40 zł do nawet 300 zł.

Przykład. Polisa na życie z sumą 100 tys. złotych w Aviva wykupywana przez 24-latka to składka miesięczna w wysokości 60 zł. 50-latek taką samą polisę wykupi już za 180 zł.

Ubezpieczenie samochodu – jest potrzebne

Ubezpieczenie samochodu to polisa, która – w zależności od rodzaju – może być obowiązkowa lub dobrowolna. Kierowcy zobligowani są do wykupienia ubezpieczenia OC, natomiast polisa AC ma charakter nieobowiązkowy. OC pozwala uniknąć kosztów związanych z uszkodzeniem cudzego mienia podczas prowadzenia pojazdu. Natomiast polisa AC zapewnia ochronę ubezpieczeniową pojazdowi, który został uszkodzony w wielu przypadkach – także z winy jego właściciela będącego sprawcą kolizji.

Jak pokazuje kalkulator OC AC na Rankomat.pl, średnia wysokość składki OC waha się w granicach 600-700 zł. Natomiast polisa AC to koszt rzędu nawet 1500 zł.

Kilka polis od jednego ubezpieczyciela to oszczędność

Jeżeli planujesz wykupić ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczyć samochód, zrób to w tym samym towarzystwie ubezpieczeniowym. Porównaj dostępne oferty i sprawdź, która firma proponuje najkorzystniejsze ceny zarówno polisy na życie, jak i polisy komunikacyjnej. Następnie zgłoś się do ubezpieczyciela i wykup oba ubezpieczenia jednocześnie. Dzięki temu możesz uzyskać dodatkową zniżkę pozwalającą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl