Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-08-18 17:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany w organizacji ruchu w Olsztynie

Olsztyn24
Schemat zmiany w ruchu na czas zamknięcia ul. Św. Wojciecha - całość widoczna po kliknięciu w ilustrację (fot. UM)
W weekend (18-20.08) nie pojedziemy ulicą św. Wojciecha w Olsztynie. Droga będzie zamknięta dla kierowców do poniedziałku.

Miasto przypomina, że w związku z pracami budowlanymi w rejonie ulicy Pieniężnego zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Kolejny etap inwestycji wymaga ograniczeń na ulicy św. Wojciecha. W związku zaplanowanymi pracami od dzisiaj (18.08) do poniedziałku (21.08) do godz. 6.00, ulica św. Wojciecha będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Warto pamiętać też o wyłączonej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Cementowej, która spowodowana jest koniecznością jej przebudowy oraz wykonaniem dodatkowego prawoskrętu z ul. Cementowej w ul. Lubelską. Sygnalizacja pozostanie wyłączona do niedzieli (20.08).
R E K L A M A
banner
Przypominamy również, że zmianie uległa organizacja ruchu na wspomnianym skrzyżowaniu. Ciąg drogi krajowej DK 16, tj. ul. Lubelska i ul. Cementowa są drogami z pierwszeństwem przejazdu. Natomiast ul. Lubelska (kierunek od Dworca), jest ulicą podporządkowaną. Zmiany dotyczące pierwszeństwa przejazdu pozostaną do odwołania.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl