Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MR | 2017-08-27 12:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Brązowy medal olsztynianina na Mistrzostwach Świata Kadetów w taekwondo

Olsztyn24
Szymon Piątkowski z brązowym medalem Mistrzostw Świata
W dniach 24-27.08.2017 w egipskim Sharm el Szejk rozgrywane są Mistrzostwa Świata Kadetów w taekwondo. Polskę reprezentuje ośmiu zawodników, w tym troje z AZS UWM Olsztyn: Patrycja Januszko (kat. 37 kg), Mateusz Kowalski (kat. 37 kg) i Szymon Piątkowski (kat. 53 kg). Cała trójka to wychowankowie Macieja Ruty, trenera klubowego, a także trenera kadry narodowej kadetów.

W dniu 25 sierpnia walki stoczyło dwóch zawodników AZS UWM Olsztyn. Mateusz Kowalski po zaciętej walce uległ reprezentantowi Tajwanu. Szymon Piątkowski stoczył niesamowite pojedynki, na wysokim poziomie, wygrywając kolejno z reprezentantami Meksyku, Filipin i Iranu. To ogromny sukces tego młodego człowieka, który przełamał wszelkie bariery, startując w zawodach rangi światowej i zdobywając brązowy medal w Mistrzostwach Świata Kadetów! Osiągniecie Szymona Piątkowskiego tworzy piękną historię, napawa optymizmem na przyszłość i jest pięknym zwieńczeniem startów Szymona w kategorii wiekowej kadet!

Niewątpliwie wpływ na zwycięstwo miał trener klubowy Maciej Ruta, który od początku kariery Szymona kształtował go jako zawodnika i wpajał mu elementy walki i wolę wygranej. - Marzenia się spełniają - to słowa trenera wypowiedziane w rozmowie telefonicznej po wygranej walce Szymona.
R E K L A M A
banner
Dzisiaj Sharm el Szejk walczy Patrycja Januszko. Trzymamy za nią kciuki!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl