Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-08-29 19:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Sejmik województwa wznowił obrady po wakacyjnej przerwie

Olsztyn24
Marszałek wystosował apel do samorządowców z prośbą o pomoc ofiarom nawałnic na Pomorzu | Więcej zdjęć »
Sejmik województwa wznowił obrady po letniej przerwie. Podczas dzisiejszej (29.08), XXIX sesji radni zajmowali się między innymi uchwałą w sprawie przyjęcia raportu okresowego z realizacji Regionalnej Strategii Innowacyjności Województwa do roku 2020 i uchwałą w sprawie zmiany uchwały określającą szczegółowe zasady, sposobu ustalania i trybu przyznawania stypendiów artystycznych osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami.

Radni debatowali również nad udzieleniem pomocy poszkodowanym w nawałnicy na Pomorzu, do czego przekonywał marszałek Gustaw Marek Brzezin. Inicjatywę zarządu województwa - przekazanie jednej z pomorskich gmin 250 tys. zł - poparto jednogłośnie. Środki trafią do gminy Sulęczyno, którą wskazał koordynator pomocy na Pomorzu.

Podczas sesji ślubowanie złożył też nowy radny - Jan Rogowski, który objął mandat po Piotrze Żuchowskim.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XXIX sesja sejmiku województwa

30-08-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl