Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-08-30 19:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Rusza przebudowa ulic Leonharda i Wyszyńskiego

Olsztyn24
Prace rozpoczną się od odcinka w rejonie stadionu OSiR | Więcej zdjęć »
We wtorek (5.09) miasto Olsztyn podpisze umowę na realizację inwestycji „Remont nawierzchni ulic Leonharda i Wyszyńskiego na odcinku od zjazdu do OBI do skrzyżowania z ul. Pstrowskiego”. Tego samego dnia wykonawca, którym będzie firma Skanska, wkroczy na plac budowy.

W pierwszej kolejności roboty budowlane obejmą odcinek na wysokości stadionu OSiR przy al. Piłsudskiego. Prace rozpoczną się zaraz po podpisaniu umowy. W nocy z wtorku (5.09) na środę (6.09) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Na czas prac, na objętym remontem odcinku, z ruchu wyłączony zostanie pas ulicy Leonharda w kierunku alei Piłsudskiego. Ruch w obu kierunkach odbywać będzie drugim pasem ruchu, prowadzącym w kierunku ulicy Towarowej.
R E K L A M A
banner
Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje dotyczące remontów dróg oraz związanych z nimi zmianami organizacji ruchu oraz objazdami można znaleźć na stronie http://bezpieczny.olsztyn.eu/. Na portalu zamieszczane są najbardziej aktualne komunikaty i wskazówki. Do pobrania jest także darmowa aplikacja, która umożliwia stały dostęp do informacji na swoim smartfonie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl