Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-08-24 16:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Rusza przebudowa ulicy Partyzantów

Olsztyn24
Schemat nowej organizacji ruchu w rejonie ul. Partyzantów
Niebawem rozpocznie się przebudowa ulicy Partyzantów w Olsztynie. W nocy z soboty (2.09) na niedzielę (3.09) zostanie wprowadzona związana z inwestycją nowa organizacja ruchu.

Prace związane z przebudową ul. Partyzantów będą przebiegały etapami. W pierwszej kolejności roboty budowlane obejmą odcinek od ul. Samulowskiego do ul. Kajki. Na czas prac, ta część ulicy Partyzantów zostanie wyłączona z ruchu. Dostępny pozostanie tylko dojazd do posesji.

Zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w nocy, z soboty na niedzielę. Na czas remontu wyznaczono objazd, który prowadzić będzie ulicami: Lanca, Mickiewicza, Dąbrowszczaków i Kajki.
R E K L A M A
banner
Na objętym budową odcinku, wykonawca prac, firma Balzola Sp. z o.o., zajmie się frezowaniem nawierzchni, pracami rozbiórkowymi oraz rozpocznie budowę kanalizacji deszczowej. Inwestycja „Przebudowa i budowa układu ulicznego w Centrum Olsztyna - ul. Partyzantów” ma ma zakończyć się w połowie 2018 roku.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl