Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-09-04 18:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzowie sportu z wizytą u marszałka województwa

Olsztyn24
Mistrzowie sportu z wizytą u marszałka województwa | Więcej zdjęć »
Tomasz Szewczak, Cezary Lewko i Marsel Castalano to trzej utytułowani sportowcy z Warmii i Mazur, których gościł dzisiaj (4.09) marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. To kolejne z tradycyjnych już spotkań gospodarzy województwa ze sportowcami, którzy osiągając znakomite wyniki na krajowych i międzynarodowych arenach, rozsławiają nasz region.

Najmłodszym z dzisiejszych, a i z dotychczasowych gości marszałka był 9-letni Marsel Castalano z Barczewa. Barczewianin z sukcesami uprawia taekwondo i kix-boxing w Klubie Sportowym Egida Barczewo. Mimo młodego wieku, lista jego sportowych sukcesów jest imponująca. Do tej pory zajął 2. miejsce w mistrzostwach świata w Birmingham, 1. miejsce w mistrzostwach Polski w taekwondo, 1. miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski Taekwondo, 1. miejsce w Pucharze Europy UFR oraz 1. miejsce w mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu. Po treningach pilnie się uczy. Jest prymusem zarówno w szkole podstawowej, jak i w szkole muzycznej, gdzie uczy się gry na flecie.

Tomasz Szewczak (ur. w 1977 r.), także z Barczewa, reprezentuje Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju-jitsu i Judo. Ma na swoim koncie liczne sukcesy zarówno w judo, jak i w ju-jitsu, z mistrzostwem świata, Europy i Polski na czele. Ostatnio uczestniczył w zawodach World Games Wrocław 2017 (światowa impreza promująca sporty nieolimpijskie), gdzie zwyciężył w zawodach w ju-jitsu.
R E K L A M A
banner
Niespełna 17-letni Cezary Lewko jest motocyklistą, zawodnikiem Motoklubu Olsztyn. Na liście sukcesów ma m.in. indywidualne i drużynowe wicemistrzostwo Polski oraz Puchar Polski. Ostatni z dużych sukcesów Cezarego Lewko to tegoroczne Mistrzostwo Polski w klasie MX 125.

Marszałek pogratulował swoim gościom sukcesów i wręczył im upominki. Podziękowania skierował również do obecnych na spotkaniu trenerów i rodziców wyróżnionych dziś sportowców.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie marszałka województwa warmińsko-mazurskiego ze sportowcami

04-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl