Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anetta Socha | 2017-09-05 10:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Pierwszy dzień pracy w Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie

Olsztyn24
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w SP nr 14 (fot. Lech Wąsowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W poniedziałek (4.09) pracę zaczęła Szkoła Podstawowa nr 14. Po kilkunastu latach wznowiła swoją działalność ukochana „Czternastka”.

O 9 rano wszyscy uczniowie klas starszych zebrali się w sali gimnastycznej. Przywitała ich dyrektor szkoły Jarosława Kozak. W sposób szczególny przyjęliśmy uczniów klasy siódmej. Pani dyrektor mówiła o zmianach czekających uczniów, zaprezentowała też grono pedagogiczne i poinformowała o nauczycielach, którzy na skutek zmian w oświacie musieli się rozstać z naszą szkołą.

Po krótkim spotkaniu w sali, uczniowie pod opieką wychowawców rozeszli się do klas. A tu dowiedzieli się, kto będzie ich uczył, jaki będzie plan lekcji, jakie zmiany zaszły w szkole w związku z podjęciem w niej nauki przez pierwszoklasistów.
R E K L A M A
banner
Pierwszy dzień nowego roku szkolnego był krótki, ale bogaty w przeżycia. Od dzisiaj zaczynamy naukę. Nasi uczniowie mają szczęście, bo będą się uczyć w nieprzepełnionych klasach i w dobrych godzinach, od 8:00 do 14:25, a w piątki do 13:30.

Anetta Socha
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Rodzic / 2017-09-06 10:26
Szkoda,że p.Dyrektor nie zaprosiła nikogo z dawnej "14"chociażby swojej koleżanki z 25 dzięki której znalazła pracę w 14.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl