Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Lech Wąsowski | 2017-09-05 13:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klasy I Szkoły Podstawowej nr 14

Olsztyn24
Pierwszoklasiści w SP nr 14 (fot. Lech Wąsowski) | Więcej zdjęć »
Po 18. latach do budynku Gimnazjum nr 5 powróciła Szkoła Podstawowa nr 14, która się tu znajdowała przed poprzednią reformą i ma wielkie tradycje. Po tylu latach ponownie w naszych murach powitaliśmy najmłodszych uczniów klas I.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego nastąpiło w stołówce szkolnej, a zebranych rodziców ze swoimi pociechami przywitała dyrektor Jarosława Kozak. Uczniowie byli pięknie ubrani i bardzo przejęci, ale po kilku chwilach i słowach dyrekcji napięcie wyraźnie opadło.

Pani dyrektor opowiedziała o szkole, przedstawiła nauczycieli, którzy będą mieli kontakt z uczniami w czasie zajęć lekcyjnych i podczas pobytu na świetlicy. Byli to nauczyciele: religii, j. angielskiego, j. hiszpańskiego, j. niemieckiego, muzyki i plastyki, wychowania fizycznego, nauczyciel bibliotekarz, pedagog oraz doradca zawodowy, który wspiera panią dyrektor w wykonywaniu obowiązków. Zaprosiliśmy uczniów do stołówki na smaczne dwudaniowe obiady, do biblioteki, do świetlicy i w inne interesujące miejsca. Przedstawiono Renatę Preuss, która będzie wychowawczynią tej klasy.
R E K L A M A
banner
Pani dyrektor poczęstowała uczniów cukierkami i grupa udała się do specjalnie przygotowanej, kolorowej pracowni. Tu czekały na pierwszoklasistów słodkości i owoce oraz napoje. Wychowawczyni wszystkie dzieci przywitała imionami wypisanymi na tablicy, co było miłą niespodzianką.

Po przekazaniu podstawowych informacji rozdane zostały książki. Zostały one pięknie przygotowane i obłożone w folię, a zadbała o to pani Elżbieta Skibicka – nauczyciel bibliotekarz. Wszystko odbyło się w ładnej oprawie i miłej atmosferze.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl