Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-09-28 14:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezydent Olsztyna przedstawił nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury

Olsztyn24
Mariusz Sieniewicz, nowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Miasta Olsztyna odbyło się dzisiaj (28.09) spotkanie prezydenta miasta z przedstawicielami lokalnych mediów. Jego celem było przedstawienie nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie. 1 października stanowisko to obejmie Mariusz Sieniewicz.

Konkurs na dyrektora MOK został ogłoszony w lipcu tego roku. Miasto oczekiwało od kandydatów wykazania się minimum trzyletnim stażem pracy na stanowiskach kierowniczych do spraw działalności kulturalnej w instytucjach kultury, urzędach organów administracji rządowej lub samorządowej czy innych podmiotach prowadzących działalność w obszarze kultury; znajomością działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, jak również doświadczeniem w prowadzeniu i organizowaniu działalności kulturalnej, realizacji projektów artystycznych. Wymagana była także znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania publicznych instytucji kultury, organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej oraz prawa pracy.

Mariusz Sieniewicz był jednym z 9 kandydatów. Rekomendację komisji konkursowej otrzymał 13 września niemal jednogłośnie. Ostateczna decyzja o akceptacji jego kandydatury należała jednak do prezydenta miasta, który zawarł z Sieniewiczem umowę na 3 lata w miniony poniedziałek.
R E K L A M A
banner
Nowy dyrektor deklaruje chęć zachowania balansu pomiędzy imprezami masowymi, edukacją i animacją. Planuje kontynuację części projektów rozpoczętych przez poprzednią dyrektor MOK, włączając w nie środowiska wykluczone społecznie. Nowe inicjatywy mają łączyć wszystkie olsztyńskie środowiska oraz zaktywizować kulturalnie Stare Miasto.

Więcej na temat planów nowego dyrektora MOK w zapisie wideo dzisiejszego spotkania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Prezentacja Mariusza Sieniewicza - nowego dyrektora MOK w Olsztynie

28-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl