Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/LH | 2017-10-13 11:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Kobiecość na pierwszym miejscu

Olsztyn24
(fot. archiw. LH)
Każda kobieta w szafie ma buty na każdą okazję, we wszystkich kolorach tęczy i w odpowiednich fasonach, niezliczoną ilość sukienek oraz cale kilogramy biżuterii. To oczywiście pewien stereotyp, bo są przecież panie, które kompletnie o takie rzeczy nie dbają. Większość jednak, szczególnie przy wyjątkowych okazjach, sięga do szafy i wybiera skarby i dodatki, zestawia je razem, by stworzyć nieprzeciętną kreację, którą zachwyci i co najważniejsze, w której będzie się czuła wyjątkowo. Kobiety strojem, makijażem i dodatkami dodają sobie pewności siebie i charakteru. W dużej mierze kształtują swój wizerunek, jeśli oczywiście w takich stylizacji czują się dobrze.

Gustowne dodatki

Dziewczynki od najmłodszych lat otaczają się świecidełkami, noszą naszyjniki, wyciągają kolczyki mamom ze szkatułek. Błyszczą, są księżniczkami na wielkich i małych balach i czują się wyjątkowo. I choć niektórym ta chęć szybko mija, to jednak wiele z nas albo na co dzień albo na okazjonalne wyjście sięga do szkatułki po biżuterię Swarovski. Dzięki niej można poczuć się po prostu wyjątkowo.
R E K L A M A
banner
Do pracy warto wybierać delikatne i proste wzory – szczególnie wtedy, gdy dotyczy nas biurowy dress code. Jeśli pracujemy w branży kreatywnej, możemy pozwolić sobie na zdecydowanie więcej. Tu królować będą ciekawe inspiracje, interesujące połączenia materiałów, wyroby „hand made” oraz produkty z kolekcji limitowanych. Takie dedykowane kolekcje są coraz bardziej popularne i w czasie zalewu rynku przez produkty z sieciówek pozwalają się wyróżnić z tłumu.

Na wieczór

Kolekcje na specjalne wyjścia wyróżniają się ciekawymi inspiracjami. Tu od lat królują motywy etniczne, ludowe czy związane z porami roku. Poza tym nie da się nie zauważyć inspiracji technologią i wielkomiejskim stylem życia. Biżuteria na wielkie bale, skromne randki czy też uroczystości rodzinne przykuwa wzrok. Może być oczywiście bardziej ozdobna niż ta, którą nosimy do pracy i tak naprawdę w niczym nas nie ogranicza ani jej wielkości ani użyte materiały czy też konwencja. Warto wybierać produkty z doskonałej jakości materiałów, ponieważ one dodadzą nam klasy i szyku.

Poza tym warto pamiętać, że biżuteria ma być ciekawym dodatkiem. Na pierwszym miejscu zawsze jest sukienka lub inny strój. Dodatki nie powinny jej przytłaczać. Poza tym musi ona podkreślać nasze atuty, więc jeśli zależy nam na wysmukleniu szyi, wybierajmy delikatne wisiorki na długich łańcuszkach a nie ciężkie kolie. Poza tym reszta zależy od naszych upodobań, wszak kobieta zmienną jest i powinna być przygotowana na wszystko.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl