Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2017-10-14 13:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Piękne klasyki podsumowują sezon

Olsztyn24
Zlot „Piękne klasyki na Warmii” pod olsztyńskim zamkiem | Więcej zdjęć »
Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła dziś (14.10) miłośników zabytkowych samochodów do wzięcia udziału z zlocie „Pięknych Klasyków na Warmii”. Pod olsztyńskim zamkiem pojawiło się kilkadziesiąt zabytkowych samochodów, głównie z Warmii, ale także z innych miejscowości województwa i kraju. Przyjechały też klasyki z Obwodu Kaliningradzkiego i Litwy.

Organizatorem zlotu jest działający w Olsztyńskim Klubie Motorowym klub Piękne klasyki na Warmii. Od sześciu lat, w połowie października klub organizuje zlot pod olsztyńskim zamkiem, będący podsumowaniem sezonu zlotów, rajdów i pokazów z udziałem zabytkowych samochodów.

W tym roku tematem przewodnim zlotu są sporty motorowe. Dlatego pod zamkiem, oprócz samochodów zabytkowych, można też zobaczyć wystawkę współczesnych samochodów rajdowych. Natomiast w udostępnionym OKM na czas zlotu Magazynie Solnym zorganizowano wystawę prac graficznych Krzysztofa Tanajewskigo i Antoniego Letkiego poświęconych właśnie sportom motorowym. Tam też można zobaczyć kolekcje resoraków.
R E K L A M A
banner
Organizatorzy planują, że dzisiejszy zlot potrwa do godz. 16.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl