Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-10-16 19:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Aktualności z olsztyńskich dróg

Olsztyn24
Przez dwa dni skrzyżowanie ulic Pieniężnego, 22 stycznia i Pl. Jedności Słowiańskiej będzie nieprzejezdne | Więcej zdjęć »
W tym tygodniu drogowcy zaplanowali reorganizację ruchu na kilku objętych remontem ulicach. Podpowiadamy, gdzie czekają nas zmiany.

Pierwsza zmiana nastąpi we wtorek (17.10), kiedy drogowcy zamkną dla ruchu skrzyżowanie ul. Pieniężnego, pl. Jedności Słowiańskiej i ul. 22 Stycznia. Skrzyżowanie będzie nieprzejezdne do środy (18.10).

W czwartkową noc (19/20.10) nastąpi reorganizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Towarowa i Leonharda. Ulica Towarowa, na odcinku od ul. Składowej do ul. Leonharda, zostanie zawężona do dwóch pasów ruchu. Wyłączeniu ulegnie prawy pas w kierunku ul. Leonharda. Ograniczenie do dwóch pasów ruchu pojawi się również na odcinku od ul. Leonharda do ul. Sprzętowej. Wyłączeniu ulegnie prawy pas w kierunku ul. Budowlanej. Podobne zmiany pojawią się na ul. Leonharda. Fragment od skrzyżowania z ul. Kołobrzeską do ul. Towarowej zostanie zawężony do dwóch pasów ruchu. Ruch będzie odbywał się lewą stroną jezdni w kierunku ul. Towarowej. Dodatkowo zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Towarowej z ul. Leonharda.
R E K L A M A
banner
Przypominamy, że w niedzielę (15.10) wykonawca rozpoczął prace na drugiej stronie remontowanego odcinka ul. Leonharda (od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do zjazdu do garaży). Obecnie zajęta jest jezdnia po stronie stacji paliw. Ruch odbywa się dotychczas zamkniętym fragmentem ulicy Leonharda.

Aktualne informacje dotyczące remontów dróg oraz związanych z nimi zmian w ruchu i objazdów można znaleźć na stronie www.bezpieczny.olsztyn.eu. Do pobrania jest także darmowa aplikacja na smartfony, która umożliwia stały dostęp do informacji dotyczących prowadzonych w mieście inwestycji i remontów.
Z D J Ę C I A
Olsztyn
Komentarze [1]
~Loos / 2017-10-16 20:53
Olsztyn to od jakiegoś czasu jedna wielka dziura na mapie . Jeżeli możecie omijajcie to ,,cuś; wielkim łukiem .
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl