Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-09-06 16:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Ograniczenia na Towarowej

Olsztyn24
Ulica Towarowa w przebudowie
W czwartek (7.09) zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na części przebudowywanej ulicy Towarowej w Olsztynie. Zmiana dotyczy odcinka od ul. Stalowej do ul. Sprzętowej.

Powodem wprowadzenia zmian jest konieczność wykonania wzmocnień i nasypu pod nowy odcinek ul. Towarowej. Na objętym pracami fragmencie ulicy Towarowej wyłączone z ruchu zostaną dwa pasy w kierunku ul. Sprzętowej. Do dyspozycji kierowców pozostaną dwa pozostałe pasy ruchu, po jednym w każdym kierunku.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące remontów dróg oraz związanych z nimi zmian organizacji ruchu oraz objazdami można znaleźć na stronie http://bezpieczny.olsztyn.eu/. Na portalu zamieszczane są najbardziej aktualne komunikaty i wskazówki. Do pobrania jest także darmowa aplikacja, która umożliwia stały dostęp do informacji na smartfonie.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl