Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-10-18 20:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Weź udział w kweście na rzecz ratowania olsztyńskich cmentarzy

Olsztyn24
 
Coraz bliżej wyjątkowych dla wielu Polaków dni. Początek listopada to czas zadumy i pamięci nie tylko o nieżyjących już bliskich, ale także o dawnych mieszkańcach Olsztyna.

Już 15. raz na terenie nekropolii stolicy regionu odbędzie się kwesta na rzecz ratowania dawnych cmentarzy. Dzięki niej historyczne nagrobki, ogrodzenia, krzyże odzyskują dawny blask i przypominają o mieszkańcach Olsztyna sprzed lat.

- Zachęcam do udziału w kweście - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Każdy z Państwa może wesprzeć tę wspaniałą ideę, zarówno jako kwestujący, jak i darczyńca.
R E K L A M A
banner
Zbiórka pieniędzy odbędzie się 1 listopada między 8:00 a 15:00 na cmentarzach przy ul. Poprzecznej oraz w Dywitach. Już teraz można zapisywać się do kwestowania. Zgłoszenia przyjmuje Marta Jarosławska z Urzędu Miasta Olsztyna. Telefonicznie pod numerami: 89 522 28 21 lub 89 535 32 10 wew. 27 lub e-mailowo: ngo@olsztyn.eu

adres:
Wydział Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych
ul. Knosały 3/5 (budynek "A")
10-101 Olsztyn

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl