Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2017-10-19 14:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert w olsztyńskim hospicjum

Olsztyn24
Koncert w olsztyńskim hospicjum | Więcej zdjęć »
W prowadzonym przez Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne „Palium” hospicjum odbył się dzisiaj (19.10) koncert z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Dla podopiecznych hospicjum, ich rodzin i personelu zagrał i zaśpiewał muzyk Daniel Rupiński, a także zagrały uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 i Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Swoje wiersze odczytała też pracująca w hospicjum wolontariuszka.

Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej jest świętem ruchomym. Obchodzony jest w drugą sobotę października. W tym roku święto wypadło 14 października. Jego celem jest zwrócenie uwagi na konieczność zwiększenia dostępności opieki paliatywnej i hospicyjnej na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem grup marginalizowanych.

Stowarzyszenie „Palium”. Prowadzi hospicjum stacjonarne w budynku szpitala miejskiego przy ul. Wojska Polskiego 30 w Olsztynie oraz hospicjum domowe. Aktualnie w hospicjum stacjonarnym przebywa 21 podopiecznych.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Koncert z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej

19-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl