Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-10-20 15:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Legenda polskiej lekkoatletyki z wizytą u prezydenta

Olsztyn24
Irena Szewińska | Więcej zdjęć »
Irena Szewińska, wybitna polska lekkoatletka przyjechała do Olsztyna, żeby uczestniczyć w obchodach 70-lecia Lekkiej Atletyki na Warmii i Mazurach. Spotkała się dzisiaj (20.10) z prezydentem miasta Piotrem Grzymowiczem i dziennikarzami.

- Mam wiele ciepłych wspomnień związanych z Olsztynem - mówi Irena Szewińska. - Przyjeżdżałam tu na zawody, które wtedy odbywały się na Stadionie Leśnym. Pamiętam, że ten obiekt był dla mnie bardzo szczęśliwy i osiągałam tu bardzo dobre wyniki.

W spotkaniu uczestniczył również olsztyński lekkoatleta Ryszard Szparak, olimpijczyk z Moskwy (1980).

- Osiągnięcia takich sław jak Irena Szewińska otwierały nam drogę na światowe stadiony – twierdzi Szparak. - Dzięki temu Polacy byli chętnie zapraszani na zawody.
R E K L A M A
banner
Irena Szewińska jest siedmiokrotną medalistką olimpijską, pięciokrotnie sięgnęła po tytuł mistrzyni Europy, a w swoim dorobku ma aż 23 złote medale mistrzostw Polski. 8 razy indywidualnie biła rekord świata. Od 1980 roku przez 29 lat zasiadała w Zarządzie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Obecnie jest członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Agrops / 2017-10-22 19:38
Przecież to jakaś kpina. 70- lecie lekkoatletyki w Olsztynie, a my nawet bieżni do biegania nie mamy. Co tu świętować? Pozostaje jedynie płacz i zgrzytanie zębów...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie prezydenta Olsztyna z Ireną Szewińską

20-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl