Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-10-27 21:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Samolotem z Warmii i Mazur nad Morze Czarne

Olsztyn24
Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
Port Lotniczy Olsztyn-Mazury rozszerza siatkę połączeń o loty czarterowe do Burgas nad Morzem Czarnym w Bułgarii. O nowych połączeniach poinformowano dzisiaj (27.10) podczas konferencji prasowej na lotnisku w Szymanach.

Podczas konferencji ogłoszono uruchomienie połączenia czarterowego z Portu Lotniczego Olsztyn–Mazury do Burgas, którego operatorem będzie linia lotnicza Small Planet. Jest to pierwsze połączenie czarterowe w siatce połączeń lotniska w Szymanach.

Rejsy realizowane będą w okresie od 19 czerwca do 4 września 2018 roku. Trasa obsługiwana będzie raz w tygodniu we wtorki Airbusem A320, który na pokład może wziąć 180 pasażerów.
R E K L A M A
banner
Samolot będzie miał do pokonania 1500 km a lot będzie trwał ok. 2 godzin.

Bilety lotnicze będą dostępne w formule „czarter mix”. System polega na sprzedaży miejsc biurom podróży oraz tour operatorom, a pozostałe miejsca których biura nie wykupią są przeznaczone do ogólnodostępnej sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika. Ceny biletów zaczynają się od 199,00 zł w jedną stronę.

Obecni na konferencji przedstawiciele samorządu województwa oraz zarząd portu lotniczego zapewniali, że inauguracja połączenia do Bułgarii, to początek rozwoju siatki połączeń czarterowych lotniska w Szymanach.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl