Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-11-15 15:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Harcerska „Akademia liderów” dobiegła końca

Olsztyn24
Konferencja podsumowująca projekt „Akademia liderów - wychowujemy z pasją” | Więcej zdjęć »
Harcerze z Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP podsumowali dzisiaj (15.11) projekt zatytułowany „Akademia liderów - wychowujemy z pasją”. Gościny na przeprowadzenie konferencji kończącej projekt udzieliła Szkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie, której uczniowie również uczestniczyli w zajęciach w ramach akademii.

- Akademia liderów to propozycja partnerskiej współpracy Związku Harcerstwa Polskiego ze szkołami z powiatu nidzickiego, elbląskiego i olsztyńskiego - mówi hm. Ewa Dyrda, koordynator projektu „Akademia liderów”. - Naszym celem było zacieśnienie partnerstwa pomiędzy szkołami, zaktywizowanie młodzieży do działania w środowisku lokalnym, a także promocja Związku Harcerstwa Polskiego i naszej harcerskiej metody - wychowanie.

W ramach projektu harcerze zorganizowali trzy warsztaty. Każdy miał inną tematykę. W olsztyńskiej Szkole Policealnej odbyły się zajęcia z ekonomii społecznej, których uczestnicy koncentrowali się na udzieleniu odpowiedzi na pytanie, jak umiejętnie zarabiać. W Elblągu warsztat odbywał się pod hasłem „Ja i moje miasto”. Uczniowie tamtejszego Liceum Ogólnokształcącego tworzyli pomysły do koncepcji planów perspektywicznego rozwoju miasta. W Kozłowie natomiast, w ramach warsztatu pod hasłem „W nas jest potencjał”, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego tworzyli pomysły na nowe imprezy w swoim środowisku. Dzisiaj, podczas konferencji w Szkole Policealnej, efekty tych warsztatów zostały zaprezentowane uczestnikom projektu, jak również zaproszonym gościom.
R E K L A M A
banner
Projekt „Akademia liderów - wychowujemy z pasją” był realizowany od września tego roku. Jego przeprowadzenie było możliwe m.in. dzięki finansowemu wsparciu harcerzy przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja podsumowująca projekt „Akademia liderów - wychowujemy z pasją”

15-11-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl