Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-12-05 00:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Podwórka z Natury 2018 wybrane

Olsztyn24
 
Komisja, która obradowała w miniony czwartek (30.11) wytypowała trzy zwycięskie podwórka, które w 2018 roku przejdą metamorfozę w ramach drugiej edycji miejskiego programu Podwórka z Natury. Przy wyborze pod uwagę brane były możliwości realizacyjne w ramach zgłoszonych przestrzeni, ich potencjał jako miejsc integracji i rekreacji oraz uzasadnienie mieszkańców, mówiące o tym, dlaczego społeczności lokalnej potrzebne jest nowe podwórko.

W przyszłym roku Podwórka z Natury urządzane będą na Osiedlu Zatorze, przy ul. Żeromskiego 34, ul. Limanowskiego 4-12 oraz u zbiegu ulic Puszkina, Żeromskiego i Jagiellońskiej. Wszystkie trzy podwórka spełniły kryteria i jednogłośnie zostały wybrane do udziału w programie.

W grudniu odbędzie się podsumowanie pierwszej edycji programu Podwórka z Natury. Spotkanie odbędzie się w sobotę (09.12) w Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności o godzinie 11.00. Uczestnicy spotkania wezmą udział w premierze filmu dokumentującego tegoroczne działania grup sąsiedzkich na podwórkach. Po filmie odbędzie się dyskusja pt. Nasze Podwórko - Nasze Miasto oraz prezentacja wystawy Sąsiedzi Sąsiadom.
R E K L A M A
banner
Wstęp na spotkanie jest wolny.

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl