Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/LH | 2017-12-06 14:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Treści na stronie

Olsztyn24
(fot. archiw. LH)
Strony internetowe, blogi, sklepy są w taki sposób tworzone, by wyszukiwarki jak najlepiej je wyświetlały. To znaczy, by dla potencjalnego odbiorcy po wpisaniu interesującej go frazy pojawiały się jak najwyżej w wynikach. Na taki poziom oczywiście trzeba zapracować przede wszystkim odpowiedniej jakości tekstami, które zawierają odpowiednie słowa kluczowe, linki wewnętrzne lub zewnętrzne oraz anchory. Tych mechanizmów jest jeszcze więcej, ale warto zadbać o to, by poziom umieszczanych na stronie opisów był po prostu najwyższej jakości.

Jak cię widzą, tak zarabiasz

Problemy z treściami na stronie mogą być związane również z innymi jej ustawieniami czy elementami strony takimi jak na przykład indeksowanie. Każda z podstron powinna być w taki sposób przygotowana, aby osiągnąć wysokie pozycje w Google. Ten poziom można w prosty sposób sprawdzić. Specjaliści z https://www.internetum.com/everything-you-need-to-know-about-featured-snippets/ doradzają, by użyć operatora site w samej wyszukiwarce zarówno dla strony głównej, jak i podstron. W ten sposób uzyskujemy liczbę wyników – jeśli jest mniejsza niż ilość podstron, może to oznaczać, że Google ma problemy z indeksowaniem części treści, jeśli większa – to znaczy, że prawdopodobnie na stronie zduplikowanej treści.
R E K L A M A
banner
Poza tym bardzo ważnym mechanizmem są przekierowania. Pozwalają one zarządzać za pomocą linkowania zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego dla konkretnych podstron. W tym aspekcie warto również śledzić linki, które przychodzą na naszą witrynę. W tym aspekcie liczą się zarówno błędy w adresach, jak i na przykład jakość materiału, który odsyła do naszej witryny. Kolejnym argumentem oczywiście będzie szybkość strony i prędkość ładowania witryny na urządzeniach desktopowych i mobilnych. Klient, który będzie musiał poświęcić wiele czasu na otwarcie kolejnych podstron, od razu odrzuci naszą ofertę. Warto zapoznać się z narzędziami, które poprawią ten parametr.

Pozycjonowanie od podszewki


To, w jaki sposób kreujemy wizerunek firmy w sieci, w znaczący sposób wpływa na zainteresowanie klientów naszą ofertą, a to przedkłada się w prostej linii na ilość składanych zamówień i wybieranych produktów – czyli na pieniądze. Inwestowanie w wysokie pozycjonowanie strony po prostu się opłaca. Tradycyjna reklama została niejako odsunięta na drugi plan, ponieważ większość klientów wraz z rozwojem rynku e-commerce zaczyna dokonywać wyborów na podstawie tego, co wyszukiwarka ma do zaproponowania. Im szybciej znajdzie dokładnie twoją stronę, tym większe prawdopodobieństwo, że na niej po prostu zostanie.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl