Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-12-07 14:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Rzeszowska spółka wykona Platformę Zamówień Publicznych dla Olsztyna

Olsztyn24
Podpisanie umowy na wykonanie Platformy Zamówień Publicznych dla Gminy Olsztyn | Więcej zdjęć »
Mająca swoją siedzibę w Rzeszowie spółka Business Solutions wykona cyfrową Platformę Zamówień Publicznych dla Gminy Olsztyn. Umowę w tej sprawie z prezesem zarządu spółki Tomaszem Redeckim prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz podpisał dzisiaj (7.12) w olsztyńskim ratuszu. To pierwszy krok na drodze do realizacji projektu „Cyfrowy Olsztyn”, na zrealizowanie którego kilka dni temu Olsztyn dostał dofinansowanie w wysokości prawie 23 mln złotych z funduszy unijnych.

- Gmina Olsztyn dąży do jak największej przejrzystości działań - powiedział prezydent Piotr Grzymowicz przed podpisaniem umowy. - Jednym z narzędzi, które to umożliwią będzie Platforma Zamówień Publicznych. Jest to jednocześnie chęć wywiązania się z realizacji ustawowego obowiązku uruchomienia narzędzia do elektronicznego prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

Dodatkową funkcjonalnością Platformy Zamówień Publicznych będzie rejestr umów i zobowiązań Gminy Olsztyn, w którym będzie możliwość zapoznania się ze wszystkimi wydatkami oraz wglądu w podpisywane umowy.
R E K L A M A
banner
Platforma będzie służyć Urzędowi Miasta Olsztyna oraz 101 jednostkom gminy. Planowany termin uruchomienia portalu dla małych postępowań (do 30 tys. euro) to maj 2018 roku. Natomiast funkcjonalność obejmująca przeprowadzanie zamówień zgodnie z ustawą ma być dostępna na początku listopada 2018 roku.

Za wykonanie umowy Gmina Olsztyn zapłaci 858 tys. złotych. Z własnego budżetu gminy pochodzić będzie prawie 129 tys. złotych, reszta (85%) pokryta zostanie pieniędzmi pochodzącymi z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podpisanie umowy na wykonanie Platformy Zamówień Publicznych dla Olsztyna

07-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl