Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-12-08 19:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Karta dla seniora z Olsztyna

Olsztyn24
Olsztyńska Karta Miejska | Więcej zdjęć »
Darmowe przejazdy dla olsztynian w wieku 70+ oraz szereg zniżek dla najstarszych mieszkańców. Od nowego roku w stolicy regionu zacznie działać Olsztyńska Karta Miejska Senior.

Z programu będą mogły korzystać osoby od 60. roku życia. Będzie realizowany przez Olsztyńską Kartę Miejską (OKM), która będzie miała swoją specjalną edycję Olsztyńską Kartę Miejską Senior.  

- Szczególnymi odbiorcami Olsztyńskiej Karty Miejskiej Senior są mieszkańcy Olsztyna, którzy ukończyli 70. rok życia - informuje prezydent Piotr Grzymowicz. - Ta grupa została objęta dodatkowym działaniem, dzięki któremu będzie mogła nadal podróżować środkami komunikacji miejskiej za darmo, ale pod warunkiem posiadania OKM Senior.
R E K L A M A
banner
Każdy olsztyński senior 70+ otrzyma list, w którym znajdzie wskazówki i informacje jak otrzymać kartę. Poniżej można zapoznać się z najważniejszymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi programu.

Pytania i odpowiedzi [PDF]

Z D J Ę C I A
Olsztyn
Komentarze [3]
~stary dziad / 2017-12-09 19:39
To już nie widać, że jestem starym dziadem? Każda firma wciska swoje karty i aplikacje. Czy władze miasta muszą iść w tym bezsensownym kierunku? Może lepiej kupić te 10 czy 20 biletów raz na rok?...
~70+ / 2017-12-09 10:30
Czy legitymując się kartą, muszę mieć przy sobie dowód ze zdjęciem? Tak, trzeba mieć dowód albo jakikolwiek inny dokument ze zdjęciem. Co będzie jak nie będę miał(zapomnę) dokumentu ze zdjęciem? Kara? Dotychczas pokazywałem DO i było okey. Pozostańmy przy tym -starym sprawdzonym sposobie. z DO.? Dwa dokumenty na jeden przejazd? O jeden za wiele.
~Niepełnosprawny / 2017-12-08 20:45
A co z osobami niepełnosprawnymi?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl