Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-11 20:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Czas na loty do Kolonii

Olsztyn24
Uczestnicy konferencji | Więcej zdjęć »
Od czerwca przyszłego roku pasażerowie podróżujący z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury będą mogli korzystać z bezpośredniego połączenia do Kolonii, które będzie obsługiwane przez linię lotniczą Small Planet. O uruchomieniu nowego połączenia poinformował dzisiaj (11.12) marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin podczas spotkania z dziennikarzami w Urzędzie Marszałkowskim.

Połączenie do niemieckiej Kolonii będzie drugim realizowanym przez Small Planet z lotniska w Szymanach po Burgas (Bułgaria). Rejsy zostaną wykonane w okresie od 19 czerwca do 4 września 2018 roku raz w tygodniu we wtorki. Start z Szyman odbywał się będzie o godzinie 13:20, lądowanie w Kolonii zaś o 15:05. W drugą stronę start przewidziany został na godzinę 15:55, a lądowanie na 17:35.

Rejsy będą realizowane Airbusem A320 ze 180 miejscami dla pasażerów. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 12 grudnia w formule czarter mix (sprzedaż biletów indywidualnych, jak również grupowych dla biur podróźy) w cenach rozpoczynających się od 199 zł za podróż w jedną stronę.
R E K L A M A
banner
Więcej na ten temat w zapisie wideo spotkania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~vanessa / 2017-12-12 07:00
Jeszcze jeden rejs powinien byc uruchomiony do Manchester to dobra propozycja
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja ws. uruchomienia połączenia lotniczego do Kolonii

11-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl