Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2017-12-18 19:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Joanna Woś i Stanisław Soyka wystąpią w Koncercie Świątecznym

Olsztyn24
 
W piątek (22.12) o godz. 19.00 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej odbędzie się „Koncert Świąteczny” w wykonaniu Joanny Woś i Stanisława Soyki. W programie: największe przeboje artystów oraz kolędy, pastorałki oraz piosenki bożonarodzeniowe. Koncert w atmosferze świątecznej będzie połączeniem klasycznego głosu „królowej włoskiego bel canta” Joanny Woś z oryginalnością muzyczną i charyzmą Stanisława Soyki.

Joanna Woś łączy w sposób mistrzowski arcytrudne partie koloraturowe z niezwykłą lekkością oraz wyczuciem stylu belcanta. Artystka dysponuje dźwięcznym, nieskazitelnie czystym intonacyjnie głosem o bardzo szerokiej skali. Imponująca lekkość i wyśmienita precyzja pozwala artystce brawurowo wykonywać nawet najtrudniejsze partie koloraturowe bez najmniejszego wysiłku zachowując przy tym wyjątkowe brzmienie i finezyjny styl bel canta. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów i festiwali wokalnych. Nagrodzona m. in. I nagrodą na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Bilbao, jest wielokrotną laureatką Złotych Masek (nagródy krytyków muzycznych). Entuzjazm publiczności i uznanie krytyki są nieodłącznym elementem Jej występów, a kolejne role zawsze przyjmowane są z największym uznaniem. Potrafi oczarować, bowiem nie tylko zjawiskową koloraturą, ale także liryzmem i wybitnym talentem dramatycznym.

Stanisław Soyka to wokalista, instrumentalista i kompozytor. Artysta od wielu lat posiada swoją wierną publiczność. W dorobku ma ponad 30 albumów płytowych. W jednym z licznych wywiadów dla mediów Stanisław Soyka powiedział: „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni”. W osiągnięciu takiego efektu artyście pozwala jego niepowtarzalny styl i wyjątkowa oryginalność.
R E K L A M A
banner
logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl