Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2017-12-19 22:07 | Rozmiar tekstu: A A A
Biskupiec pełen możliwości

Z Biskupca do The Voice of Poland

Olsztyn24
Spotkanie z Martyną Pawłowską w Biskupcu | Więcej zdjęć »
Martyna Pawłowska, absolwentka Gimnazjum nr 1 w Biskupcu, znana z udziału z telewizyjnego programu „The Voice of Poland” gościła w ramach cyklu „Biskupiec pełen możliwości”. Spotkanie wokalistki z mieszkańcami Biskupca odbyło się w poniedziałek (18.12) w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu.

Sala widowiskowa wypełniła się po brzegi młodzieżą z biskupieckich szkół chętną by spotkać się z biskupczanką, którą jeszcze miesiąc temu oglądali na szklanym ekranie. Martyna była członkiem drużyny Andrzeja „Piaska” Piasecznego, zaszła w programie wysoko, odpadając przed półfinałami. Martyna dzieliła się z zebranymi spostrzeżeniami z drogi swojej kariery.

– Wbrew pozorom ludziom z małego miasta może być łatwiej, bo w mniejszej szkole czy małej społeczności nie są tak anonimowi. Ich talent bardziej rzuca się w oczy i można odkryć ten talent wcześniej – opowiadała Martyna. – Mam to porównanie, bo wiem jak układała się ścieżka kariery moich znajomych z wielkich miast, dużych blokowisk.
R E K L A M A
banner
Martyna podczas spotkania opowiedziała o swoim życiu z Biskupcu, o początkach kariery solowej oraz o pierwszym zespole z którym koncertowała. Przedstawiciele „Zawijasów”, bo o nich mowa, wzięli udział w części spotkania wspominając próby odbywające się w malutkim pomieszczeniu, którego ściany wyłożone były wytłaczankami po jajkach.

Martyna Pawłowska chętnie odpowiadała na pytania publiczności, a po części oficjalnej pozowała do zdjęć. Na spotkaniu zaprezentowała także fragment piosenki, która zaśpiewała w „The Voice of Poland” i zapowiedziała wydanie płyty z autorskimi utworami.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl