Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2017-02-22 12:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Jarosław Gugała w Biskupcu

Olsztyn24
Spotkanie z Jarosławem Gugałą w Biskupcu | Więcej zdjęć »
Jakie to uczucie, kiedy dawny kolega z klasy prowadzi główne wydanie „Wiadomości”? Czy łatwiej przedstawiać informacje, czy je komentować?

Takie pytania padały we wtorek (21.02) w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu. Gościem pierwszego z cyklu spotkań „Biskupiec Pełen Możliwości” był uczeń tutejszego liceum w latach siedemdziesiątych Jarosław Gugała. Obecnie Gugała jest dziennikarzem pracującym w Telewizji Polsat, w której prowadzi główne wydanie „Wydarzeń”. Wcześniej pracował w TVP, a w latach 1999-2003 był ambasadorem Polski w Urugwaju.

Wspomnień związanych z tymi faktami, a także opowieści o wielu innych wydarzeniach z życia Jarosław Gugały wysłuchali licznie zgromadzeni w sali widowiskowej Centrum słuchacze. Wśród nich byli dawne koleżanki i koledzy ze szkoły. – Zmienił ci się tylko kolor włosów – mówiły zaproszone na scenę dawne uczennice biskupieckiego liceum. – Prawie wszystkie w nim się kochałyśmy – wyznawały ze śmiechem.
R E K L A M A
banner
W czasie spotkania Jarosław Gugała mierzył się nie tylko z miłymi wyznaniami. Opowiadał m.in. o pierwszych godzinach po katastrofie smoleńskiej, o polityce, o uczciwości i moralności. – Mam poglądy na konkretne sprawy. Raz zgadzam się z PiS, raz z opozycją, innym razem uważam, że żadna partia nie ma w danej sytuacji pełnej racji – opowiadał Gugała. – Szanuję polityków różnych opcji którzy nieraz pokazują, że mają duszę, a nie tylko horyzonty wyznaczone przez przynależność partyjną.

Wtorkowe spotkanie było pierwszym z cyklu „Biskupiec Pełen Możliwości”, na które zapraszane będą osoby związane z Biskupcem, ale rozpoznawalne daleko poza nim.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~roki / 2017-02-23 08:02
oooo i prezes bojarowicz się odnalazł. Widzę, że wrócił do korzeni :)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl