Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2017-12-27 14:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Gale Sylwestrowe w filharmonii

Olsztyn24
 
Tuż, tuż… przed Nowym Rokiem w dniach 30 i 31 grudnia 2017 roku w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej odbędą się szampańskie, galowe koncerty z muzyką musicalową, filmową oraz klasyczną. W ich programie znajdziemy m.in. takie kompozycje jak: I Wanna Dance with Somebody, I’ll Be There, Skyfall, MyHeart Will Go On, Feeling Good, The Way We Were, Wilkommen, Już nie zapomnisz mnie, Diana, To świt, to zmrok, Na orbicie serc, Taniec wampirów. Tradycyjnie pojawią się również najsłynniejsze walce i polki rodziny Straussów. Wraz orkiestrą symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią Malwina Kusior i Jan Bzdawka.

Malwina Kusior od 2005 roku jest solistką Teatru Muzycznego „Roma”. W swoim dorobku posiada m.in. główną rolę Sary w musicalu Taniec wampirów, główną rolę Królowej Aby w musicalu Akademia pana Kleksa, rolę Eponine, w musicalu Les Miserables (Nędznicy), rolę kobiecą Liny Lamont w musicalu Deszczowa piosenka, rolę Lisy w musicalu Mamma Mia (wszystkie role w Teatrze Muzycznym Roma) oraz w 2017 roku rolę Miss Pinky w najnowszej produkcji Romy Piloci. W 2011 roku ukazała się jej debiutancka, popowo-rockowa solowa płyta pt. Przeznaczenie.

Jan Bzdawka jest aktorem teatralno-musicalowym oraz wokalistą. Solista Teatru Muzycznego Roma (od 1998 r.), gdzie zagrał główne role w następujących musicalach: Prezes w musicalu Piloci, Harry Brycht w Mama Mia, Cośmy Brown - Deszczowa piosenka, Enjorlase w musicalu Les Miserables, Chagal - Taniec Wampirów, Bobby Child Crazy for you, Doody w Greace, Alojzy Bąbel w Akademii Pana Kleksa, Thuy w Miss Saigon, Nomax w Pięciu Braci Moe. Jego recital Świat według Bzdawki otworzył działalność nowej sceny kameralnej w Teatrze Roma. Występował gościnnie w teatrach - jako: Józef w musicalu Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze - Teatr Powszechny w Radomiu, Nick Piazza i Schlomo w Fame – Teatr Komedia, Bertold Brecht w spektaklu Biedny B.B. – Teatr Syrena. Ponadto występował w Teatrze Studio Buffo w spektaklach: Wieczór Włoski, Panna Tutli Putli, Ukochany kraj. Artysta jest dwukrotnym laureatem Konkursu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Nagrał album Na ekranie życia pod kierownictwem muzycznym Krzysztofa Herdzina. Otrzymał nagrodę aktorską za rolę w spektaklu Młodzi, którzy kochają na festiwalu Teatrów Ogródkowych. Zagrał też główne role w filmach Macieja Dejczera  To musisz być Ty, Krzysztofa Langa  Klątwa skarbu Inków.
R E K L A M A
banner
******

30 grudnia 2017 r. (sobota), godz. 19.00,
31 grudnia 2017 r. (niedziela), godz. 17.00 i 20.30 - sala koncertowa Filharmonii

Koncert Specjalny - Gala sylwestrowa!

Wykonawcy:

» Piotr Sułkowski – dyrygent
» Malwina Kusior, Jan Bzdawka: soliści - śpiew
» Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl