Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-01-14 22:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Sztab WOŚP spodziewa się rekordowej zbiórki

Olsztyn24
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie dobiegł końca. Zapowiada się rekordowe pod względem finansowym wydarzenie. O godzinie 20.00, tuż przed wypuszczeniem Światełka Do Nieba na koncie olsztyńskiego sztabu WOŚP znajdowało się 304 768 złotych! Organizatorzy spodziewają się, że ostatecznie stan konta 26. Finału WOŚP w Olsztynie przekroczy 500 tys. złotych.

W tym roku organizacji Finału WOŚP w Olsztynie podjęli się harcerze z Hufca Warmińskiego ZHP. Szefową sztabu została hm Dorota Limontas. Do udziału w finale zgłosiło się 421 wolontariuszy, którzy kwestowali na rzecz leczenia noworodków.

W ramach olsztyńskiego Finału WOŚP odbyło się ponad 50 imprez. Dzisiaj można było wspierać orkiestrę m.in. podczas Biegu „Policz się z cukrzycą”, pikniku nad Jez. Ukiel zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Kąpiący się zimą”, przejażdżek z mistrzami rajdowymi oraz przejażdżek pojazdami zabytkowymi, a także podczas turnieju karate czy meczu siatkarzy Indykpolu AZS. WOŚP-owe imprezy zorganizowały olsztyńskie szkoły, stowarzyszenia, kluby sportowe i przedsiębiorcy. W organizację wydarzenia zaangażował się ratusz i podległe mu jednostki: MOK i OSiR.
R E K L A M A
banner
Kulminacyjnym punktem finału było Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków na starówce, poprzedzony prezentacją organizatorów i sponsorów olsztyńskiego finału.

Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznego, 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie zebrano 467 tys. zł.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie (1)

14-01-2018

image galeria
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie (2)

14-01-2018

image galeria
6. Bieg „Policz się z cukrzycą” w Olsztynie

14-01-2018

image galeria
Światełko do Nieba 26. Finału WOŚP w Olsztynie

14-01-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl