Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-01-15 11:28 | Rozmiar tekstu: A A A
26. Finał WOŚP w Olsztynie

Jest rekord!

Olsztyn24
Do puszek wolontariuszy olsztynianie wrzucili prawie 430 tys. zł!
To już pewne! 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie zebrał więcej pieniędzy niż podczas ubiegłorocznej, dotychczas rekordowej zbiórki. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku wartość pieniędzy i darów rzeczowych po raz pierwszy w historii olsztyńskich zbiórek przekroczy 500 tys. złotych!

Jak poinformowała nas dzisiaj (15.01) szefowa Sztabu WOŚP w Olsztynie, hm. Dorota Limontas z Hufca Warmińskiego ZHP, głównego organizatora 26. Finału WOŚP w Olsztynie, potwierdzone dane dowodzą, że w Olsztynie zebrano do tej pory dokładnie 471 556,70 zł. Z tego do puszek wolontariuszy i skarbonek stacjonarnych WOŚP trafiło 426 849,97 zł. Bezpośrednio na konto WOŚP sponsorzy przelali 5 tys. zł. Na bankowe konto trafiło też 35 600 zł z licytacji na imprezach zamkniętych i 4 106,50 zł z aukcji internetowych.

Liczenie przychodów z 26. Finału WOŚP w Olsztynie jednak jeszcze się nie zakończyło. Nie policzono np. obcej waluty, która trafiła do puszek i skarbonek, która musi być przeliczona w Warszawie.
R E K L A M A
banner
- W drodze do banku w Warszawie są dwie koperty wypełnione obcą walutą - informuje hm. Dorota Limontas. - Poza tym mamy pełną kopertę z precjozami, które olsztynianie podarowali Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Ich wartość poznamy dopiero po wycenie.

Mimo że kulminacyjny moment tegorocznej Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy mamy już za sobą, to orkiestra w Olsztynie gra nadal.

- Mamy jeszcze mnóstwo fantów, które są lub będą wystawione na internetowe aukcje - mówi hm. Limontas. - Wierzymy mocno, że ostatecznie na początku kwoty zebranej w Olsztynie podczas tegorocznego Finału WOŚP pojawi się cyfra 5.

F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Światełko do Nieba 26. Finału WOŚP w Olsztynie

14-01-2018

image galeria
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie (1)

14-01-2018

image galeria
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie (2)

14-01-2018

image galeria
6. Bieg „Policz się z cukrzycą” w Olsztynie

14-01-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl