Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marta Polakiewicz | 2018-01-22 15:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Abiturienci Technikum ZSR w Smolajnach bawili się na studniówkowym balu

Olsztyn24
Studniówka w ZSR w Smolajnach (fot. Ewa Krzynówek - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W piątek (19.01) dla tegorocznych abiturientów Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach o kierunkach technik rolnik i technik architektury krajobrazu, odbył się bal studniówkowy i rozpoczęło się przysłowiowe odliczanie 100 dni do matury.

Młodzież rozpoczęła bal od poloneza, który był wyjątkowy. Na czele korowodu szła dyrektor ZSR Joanna Maziuk, w parze z wicestarostą olsztyńskim Andrzejem Abako. Tancerze wykonali układ choreograficzny stworzony przez Adama Decyka.

W dalszej części uroczystości były podziękowania skierowane do dyrekcji szkoły, wychowawcy, nauczycieli i rodziców oraz wręczenie kwiatów i prezentów. Następnie dyrektor Joanna Maziuk zwróciła uwagę na trud, jaki w wychowanie i naukę wkładają nauczyciele, po czym życzyła wszystkim miłej zabawy, cudownego wieczoru i niezapomnianych chwil. Maturzystom życzyła, aby przez maturę udało im się przejść tanecznym krokiem, jakim dziś zatańczyli poloneza.
R E K L A M A
banner
Także przewodniczący rady rodziców Krzysztof Olewiński podziękował dyrekcji oraz nauczycielom za trud włożony w wychowanie przyszłych absolwentów szkoły. Wznosząc toast życzył tegorocznym maturzystom samych sukcesów, zdanej matury i tym samym zaprosił wszystkich do szampańskiej zabawy do białego rana.

Marta Polakiewicz


Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl