Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2018-02-22 18:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy policjanci zapraszają na zajęcia z samoobrony

Olsztyn24
Zajęcia odbywają się w sali sportowej Gwardii przy ul. Piłsudskiego 5 w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Od poniedziałku trwa Tydzień Pomocy Osobom Poszkodowanym Przestępstwami. W jego ramach Komenda Miejska Policji w Olsztynie we współpracy z Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa zorganizowała bezpłatny kurs samoobrony, skierowany w szczególności do osób poszkodowanych przestępstwem i ofiar dotkniętych przemocą.

Zajęcia te są składową programu profilaktycznego „Silna płeć” skierowanego do kobiet z Warmii i Mazur, ponieważ to kobiety najczęściej padają ofiarami przemocy.

Zorganizowaliśmy te zajęcia po to, aby nauczyć panie reagowania, kiedy stają się ofiarą napaści – wyjaśnia Lidia Cynt z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie - Chcemy uzmysłowić, że nie możemy mieć poczucia, że nie damy sobie rady w trudnej sytuacji, że jesteśmy słabsze, bo taka jest nasza natura, jeśli chodzi o budowę ciała. Znajomość podstawowych technik obrony czy wykorzystanie do niej przedmiotów codziennego użytku ma dać kobietom poczucie, że są silne.
R E K L A M A
banner
Kurs prowadzony przez mł. asp. Rafała Czerniewskiego (KMP w Olsztynie) rozpoczął się dzisiaj (22.02) i odbywał się będzie w każdy drugi poniedziałek miesiąca do końca bieżącego roku w sali sportowej Gwardii przy ul. Piłsudskiego 5 w Olsztynie. Zajęcia rozpoczynać się będą o godzinie 13.30 i potrwają dwie godziny.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją wideo z dzisiejszych zajęć. Znajdują się w niej liczne wkazówki co do sposobów radzenia sobie z napastnikiem i ułatwienia sobie ucieczki w razie zostania zaatakowanym.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Ripley / 2018-02-24 02:02
Ja tam wole splowe ;) Najlepszy bylby revolver taki jakie maja kowboys na Dzikim Zachodzie ;) Pif paf i po gnoju ;)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Inauguracja kursu samoobrony dla kobiet

»

22-02-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl