Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-12-22 16:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Policjanci apelują: rozbierzmy tę choinkę!

Olsztyn24
Choinkę umiejscowiono przy wejściu do Komendy Wojewódzkiej przy ul. Partyzantów | Więcej zdjęć »
Wigilia już w niedzielę - spóźnialscy spieszą przystroić domy na święta, a tymczasem policjanci pracujący w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zaprosili dzisiaj (22.12) do siebie dziennikarzy, aby za ich pośrednictwem zachęcić mieszkańców miasta do... rozebrania choinki, którą umieścili przed wejściem do budynku komendy i własnoręcznie przyozdobili odblaskowymi „bombkami”.

Ta niecodzienna akcja zorganizowała została po raz kolejny (i nie tylko w stolicy Warmii i Mazur), aby zwiększyć bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego w mieście. Funkcjonariusze udekorowali choinkę dwustoma odblaskami i liczą, że znikną one ze świątecznego drzewka tak szybko, jak miało to miejsce poprzednio (zdarzało się, że odblaski trzeba było donosić, ponieważ choinka rozbierana była w tempie ekspresowym).

Świąteczną akcją Policja przypomina o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmroku. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że odblasków nigdy dość, więc dla swojego bezpieczeństwa olsztynianie także powinni je potraktować jako stały element garderoby.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl