Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/7JS | 2018-02-22 23:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Park trampolin czyli super atrakcja na mapie aktywnego wypoczynku w Olsztynie

Olsztyn24
Park trampolin 7 Jump Street | Więcej zdjęć »
Park trampolin 7 Jump Street to wyjątkowe miejsce na mapie atrakcji Olsztyna: można tu aktywnie i niebanalnie spędzić lekcję w-f, urozmaicić dzieciom wycieczkę, czy urządzić imprezę integracyjną dla nastolatków. Choć park działa od roku, już wpisał się na listę najfajniejszych miejsc w mieście i regionie.

Park 7 Jump Street to miejsce, w którym nawet najbardziej oporne na ruch i aktywny wypoczynek osoby zaczynają się ruszać. W ogromnej hali dziesiątki kolorowych trampolin rozpiętych na różnych wysokościach, baseny wypełnione gąbkami i możliwość zagrania w podniebną koszykówkę, czy siatkówkę kuszą nawet tych, którym ruch na zwykłym boisku nie sprawia frajdy. Poza tym samo skakanie na trampolinach jest niezwykle przyjemne, nie ma osób, którym ta forma rozrywki nie przypomina beztroskich zabaw z dzieciństwa.

- Tego rodzaju zabawy w atrakcyjny sposób pomagają ćwiczyć pracę w grupach, koordynację ruchową, koncentrację, czy taktykę. Pozornie beztroskie skakanie doskonali w zespołach młodzieży i dorosłych wiele umiejętności potrzebnych w codziennym życiu np. przestrzeganie ustalonych zasad, czy zdrową rywalizację - mówi Maciej Karuc manager parku.
R E K L A M A
banner
To wszystko sprawia, że jest obowiązkowym punktem na mapie zorganizowanych wycieczek szkolnych do Olsztyna - dzieci są niezwykle zadowolone z atrakcji, jakie tu na nie czekają! Wiele szkół z Olsztyna i regionu decyduje się także na zorganizowanie w parku niezapomnianych lekcji wychowania fizycznego, a zakłady pracy organizują tu dzieciom swoich pracowników wycieczki. Zdarza się także, że firmy organizują tu swoim pracownikom imprezy integracyjne.

Z powodu dużego zainteresowania wizytami grupowymi i zapewnienia tym pobytom najwyższych standardów, park zapewnia każdej z grup instruktora, który przed rozpoczęciem zabawy szkoli z zasad bezpiecznego korzystania z trampolin, a następnie czuwa nad przebiegiem zabawy. Dodatkowo w parku cały czas obecny jest ratownik.

Dla tych, którzy nie lubią gier zespołowych, park 7 Jump Street oferuje zabawę w strefie akrobatyczno-sportowej, gdzie samemu można ćwiczyć skoki i akrobacje.

Ponieważ aktywna rozrywka wyciska z wielu osób siódme poty, w 7 Jump Street można skorzystać z prysznica, czy suszarek, dzięki czemu uczestnicy wycieczek po wizycie w parku bez przeszkód mogą pójść np. zwiedzać miasto. Na miejscu działa też kawiarnia, w której oprócz słodkości i napojów można zamówić pizzę, można też kupić atrakcyjne pamiątki (np. modne młodzieżowe plecaki z logo parku).

7 Jump Street jest jedynym w Olsztynie i na wschód od tego miasta parkiem trampolin. Wyposażenie i atrakcje są na takim samym poziomie jak w parkach w innych dużych miastach. W razie potrzeby zapewniamy grupom zorganizowanym transport.

Wizytę można zarezerwować wysyłając wiadomość na adres recepcja@7jumpstreet.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 668037709. Więcej informacji o parku znajduje się na stronie internetowej www.7jumpstreet.pl.

Z D J Ę C I A
AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl