Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
T. Mielczarski | 2018-03-01 18:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Z wizytą w SOSW w Bartoszycach

Olsztyn24
Podpisanie umów w SOSW w Bartoszycach (fot. archiw. PFRON) | Więcej zdjęć »
Nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bartoszycach popisali umowy na udział w kursie Polskiego Języka Migowego. Nauka języka migowego zostanie dofinansowana środkami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

13 pedagogów z SOSW w Bartoszycach już w marcu rozpocznie podnoszenie kwalifikacji poprzez kurs Polskiego Języka Migowego, który skierowany jest m.in. do osób pracujących z osobami głuchymi i słabosłyszącymi. Kurs obejmować będzie 60 godzin i będzie odbywał się w weekendy.

Po podpisaniu umów, dyrektor ośrodka Marek Lidziński, zaprosił pracowników Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PFRON na zwiedzanie ośrodka. Bardzo dobrze wyposażone sale w sprzęt do gotowania, znakomity sprzęt do zajęć sensorycznych i rehabilitacji oraz sale do warsztatów z ceramiki, to tylko niektóre sale, które odwiedzili pracownicy PFRON.
R E K L A M A
banner
Do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bartoszycach uczęszcza aktualnie 176 dzieci i młodzieży. W ośrodku działają: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Zespoły edukacyjno-terapeutyczne oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl