Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-03-05 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Już ucząc się, myślę o pracy…

Olsztyn24
Konferencja w Ostródzie (fot. archiw. PFRON - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Około 100 osób uczestniczyło w konferencji pt. „Aktywizacja społeczno-zawodowa szansą na niezależność osób z niepełnosprawnościami”, która odbyła się w piątek (2.03) w Ostródzie. Uczestnikami spotkania byli m.in. przedstawiciele organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego, samorządów powiatowych, pracodawcy, osoby z niepełnosprawnością oraz ich rodziny.

Podczas konferencji zorganizowanej przez Warmińsko-Mazurski Oddział Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie, swoje prelekcje wygłosili m.in. ekspert w zakresie stosowania zatrudnienia wspomaganego, specjalista ds. współpracy z NGO’s oraz trener pracy.

Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „DZWONI”, działająca jako agencja pośrednictwa pracy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, przedstawiło swoje nowatorskie rozwiązania, dzięki którym osoby z niepełnosprawnością uzyskują pracę.
R E K L A M A
banner
Ciekawym elementem konferencji był panel dyskusyjny, w którym wzięli udział pracownicy z niepełnosprawnością, pracodawcy, trener pracy oraz psycholog.

Podczas wydarzenia, w ramach uhonorowania oraz podziękowania pracodawcom wspierającym i zatrudniającym osoby z niepełnosprawnością, zostały wręczone statuetki „Ambasadora Zatrudnienia Wspomaganego 2018”.

Szczególnym gościem konferencji była senator RP - Bogusława Orzechowska.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl