Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-03-07 11:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Talenty z Węgoja

Olsztyn24
Węgojskie Talenty (fot. archiw. UM Biskupiec - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dzień po gali biskupieckie Sukcesy, sceną Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu zawładnęły „Węgojskie Talenty”. 3 marca odbył się przegląd artystycznej twórczości mieszańców wsi „Węgojskie Talenty 2018”.

Organizowana od kilku lat impreza przede wszystkim ma pokazać efekty pracy z dziećmi podczas lekcji, a także zajęć pozalekcyjnych w Zespole Szkół w Węgoju.

– Bardzo się cieszę, że znów udało się zorganizować nasz przegląd talentów. Za każdym razem jest inny, prezentowane są nowe zdolności i nowe formy artystycznego wyrazu. Jestem dumna z naszych uczniów, ich rodziców, kadry pedagogicznej – mówiła na przeglądzie Teresa Kacperska, dyrektor węgojskiej szkoły.
R E K L A M A
banner
Przygotowania do imprezy trwają kilka tygodni i angażują całą społeczność szkolną. Występujący zazwyczaj w szkolnych murach uczniowie mogą pokazać się na większej scenie i szerszej publiczności.

W tym roku zaprezentowano m.in. układy taneczne, grę na różnych instrumentach, śpiew, spektakl, układ ze światłami led, a w sali wystawowej – prace plastyczne.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl