Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-03-14 18:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Powiat i województwo wspólnie dla wykorzystania funduszy unijnych

Olsztyn24
Głos zabiera Małgorzata Chyziak, starosta olsztyński | Więcej zdjęć »
W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Olsztynie odbyło się dzisiaj (14.03) spotkanie informacyjne na temat naborów i warunków wsparcia ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko–Mazurskiego na lata 2014–2020. Spotkanie zorganizowała starosta olsztyński Małgorzata Chyziak, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim.

Jak powiedziała nam pani starosta, dzisiejsze spotkanie nie jest pierwszym przedsięwzięciem wspomagającym osoby i podmioty chcące skorzystać ze środków unijnych.

- Ostatnie spotkanie, na którym padła propozycja zorganizowania dzisiejszego przedsięwzięcia odbyło się w styczniu - mówi Małgorzata Chyziak. - Wtedy spotkaliśmy się z jednym ze stowarzyszeń działających na terenie powiatu olsztyńskiego i przedstawiłam propozycję wysuniętą przez Urząd Marszałkowski, aby w związku z pojawiającą się możliwością wykorzystania puli środków unijnych wyjść z inicjatywą do wszystkich powiatów z terenu naszego województwa i zorganizować spotkanie, podczas którego wspólnie omówimy pojawiające się w związku z tym tematy.
R E K L A M A
banner
Podczas tego spotkania rozmawiano zatem o funduszach wspierających powrót lub wejście na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat trzech, środkach na aktywne i zdrowe starzenie się, a także o tych na profilaktykę raka szyjki macicy. Można było dowiedzieć się m.in. jak zdobyć finansowanie i w jakim okresie oraz na co można je przeznaczyć.

Zainteresowanym umożliwiono także skorzystanie z konsultacji z przedstawicielami jednostek wdrażających środki w ramach RPO WiM 2014–2020 oraz Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~PO i PSL nigdy nie zagłosuję / 2018-03-15 10:37
Z wykorzystywaniem funduszy unijnych w naszym województwie jest LIPA. Im więcej zdjęć ekipy PSL i PO, im więcej wypitych kaw tym bardziej łyso to wygląda. Można zacytować klasyka "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie nt. wykorzystania środków unijnych w Starostwie Powiatowym w Olsztynie

14-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl