Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-03-16 19:20 | Rozmiar tekstu: A A A

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Czas na podziękowania

Olsztyn24
Wolontariuszom pomagali tradycyjnie m.in. olsztyńscy taksówkarze | Więcej zdjęć »
435 wolontariuszy, 100 sponsorów, 150 aukcji internetowych i 5 muzycznych gwiazd - to tylko garść liczb, które podsumowują 26. edycję finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Złożyły się one na tę najważniejszą - kwotę zebranych środków, która w tym roku również była rekordowa.

- Po raz kolejny olsztynianie pokazali, że potrafią stanąć na wysokości zadania, zjednoczyć się, zaangażować i wesprzeć wielki finał -  stwierdził prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Wszystko dlatego, że widzą, na co te pieniądze idą i jak ważną lukę zapełniają w państwowej służbie zdrowia.

Tegoroczna zbiórka ponownie sfinansuje potrzeby najmłodszych. Hasło „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” poruszyło serca rzeszy mieszkańców stolicy Warmii i Mazur, którzy przekazali WOŚP 503 928,52 zł. To kolejny już rekord. Dotychczasowy został ustanowiony rok temu i wyniósł niemal 450 tys. zł.
R E K L A M A
banner
- Wiemy ze sztabu głównego, że część tej kwoty na pewno zostanie tu, w Olsztynie i sfinansuje zakup sprzętu w naszym szpitalu dziecięcym - podkreślała Dorota Limontas, szefowa olsztyńskiego sztabu.

Nie dziwi więc fakt, że w organizację oraz nagłaśnianie imprezy zaangażowało się wiele firm i instytucji. Na dzisiejsze (16.03) spotkanie podsumowujące 26. Finał w Olsztynie, które odbyło się w ratuszu, olsztyński sztab poprowadzony przez Hufiec Warmiński ZHP im. Ryszarda Knosały przygotował aż 270 pisemnych podziękowań!

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~ / 2018-03-17 20:36
Szkoda, ze olsztynski sztab zapomnial o malej wolontariuszce ze szpitala dzieciecego Jagience. Sama zebrala do puszki ponad 6000 zl. Darczynczy specjalnie przychodzili do szpitala zeby wrzucić do jej puszki. Ona nadal jest w szpitalu, i czeka na swoją operację. Smutne.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podsumowanie 26. Finału WOŚP w Olsztynie

17-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl