Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
SPKiS | 2018-03-20 13:15 | Rozmiar tekstu: A A A
Muzycznie, poetycko, obrazowo

Wiosna w klubie!

Olsztyn24
Tadeusz Machela | Więcej zdjęć »
W czwartek (22.03), o godz. 18.00, w olsztyńskim Klubie U Artystów rozpocznie się wieczór dla osób spragnionych wiosny. Podczas spotkania piosenki na radosną nutę zaprezentuje Tadeusz Machela, wiersze – ze słowem, który odkryje niejedno – przeczyta dziennikarz, poeta i satyryk Władysław Katarzyński, a w nastrój wiosennej przyrody i wizualnej energii poniesie Edward Ratuszyński, malarz i rysownik. Na wieczór w wiosennym nastroju zaprasza Stowarzyszenie Pro Kultura i Sztuka oraz Stowarzyszenie Starówka Razem. Wstęp wolny.

Organizatorzy informują jednocześnie, że w Klubie U Artystów jest jeszcze do obejrzenia wystawa grafiki „Ligatura” młodej artystki Agnieszki Kotowskiej (na każdej z plansz jest komentarz autorki do tego, co prezentuje). Na początku kwietnia wystawę Agnieszki Kotowskiej zastąpi ekspozycja prac Vey Kobylińskiej, wnuczki legendarnego rysownika Szymona Kobylińskiego (o tym wkrótce).

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl