Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-04-26 16:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne sukcesy Pracowni Tańca Pryzmat

Olsztyn24
Pracownia Tańca Pryzmat (fot. archiw. zespołu - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie grupy Pryzmat Repertuar i Pryzmat Junior 1 odniosły kolejny sukces – spektakl „Pan Kejk” w choreografii Katarzyny Grabińskiej zajął III miejsce w IV Konkursie Teatrów Tańca w Kieleckim Teatrze Tańca. Festiwal odbył się w dniach 14-15 kwietnia w Kielcach, a organizatorem wydarzenia był Kielecki Teatr Tańca. Tancerzy oceniało jury w składzie: Aleksandra Dziurosz, Elżbieta Szlufik-Pańtak i Witold Jurewicz.

Zespół otrzymał również nagrodę specjalną w postaci stypendium artystycznego za profesjonalną pracę choreograficzną, w imieniu Instytutu Muzyki i Tańca, przyznaną przez z-cę Dyrektora IMIT Aleksandra Dziurosza

Grupa usłyszała wiele pozytywnych słów i a jej występy były ciepło przyjęte. - Jesteśmy dumni, że postawiliśmy sobie tak trudne wyzwania tworząc ten spektakl, wciąż szukając własnego, świeżego, nowego języka przekazu - powiedziała Katarzyna Grabińska.
R E K L A M A
banner
1, 2 i 3 czerwca w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie Pracownia Tańca Pryzmat wystąpi ze spektaklem „Pan Kejk” oraz wiadowiskiem tanecznym „Akademia Pana B.”

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl