Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-04-26 17:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Taekwondocy z Biskupca walczyli w Zawierciu. Z sukcesami

Olsztyn24
Taekwondocy z Biskupca na mistrzostwach w Zawierciu | Więcej zdjęć »
Taekwondocy z biskupieckiej „Egidy” pojechali w niedzielę (22.04) do Zawiercia, by wziąć udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski Taekwon-do Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do.

W zawodach brało udział 360 zawodników z 16 klubów z całej Polski. Klub Sportowy „Egida” reprezentowało 2 sędziów oraz 9 zawodników tworząc 3 drużyny, które zdobyły 2 złote i 2 srebrne medale. Walki stały na wysokim poziomie. Żeby osiągnąć sukces, każdy z zawodników musiał dać z siebie wszystko. Każdy z zawodników dołożył cegiełkę do osiągniętego sukcesu.

Wyniki drużyn z udziałem biskupieckich zawodników:
R E K L A M A
banner
» Egida Girls w składzie Antonia Milewska (Biskupiec), Barbara Budek (Biskupiec), Leila Castalano (Barczewo): 1 miejsce w walkach soft stick tag team dzieci dziewczynki 2009 oraz 1 miejsce w technikach szybkościowych dzieci dziewczynki 2009.

» Egida Old Boys w składzie Mikołaj Młodkowski (Olsztynek), Kacper Kaziulewicz (Olsztyn), Wiktor Gulbiński (Barczewo): 2 miejsce w walkach touch contact tag team młodzicy + 150 cm oraz 2 miejsce w technikach szybkościowych młodzicy + 150 cm.

Niestety, żadnego medalu nie udało zdobyć się drużynie Egida Young Boys w składzie: Marsel Castalano (Barczewo), Wojciech Nowakowski (Biskupiec), Wiktor Augustowski (Biskupiec), którzy w kategorii młodzicy – 150 cm przegrali tylko o 1 sekundę walkę o 3 miejsce w technikach szybkościowych, natomiast w walkach touch contact musieli konkurować z zawodnikami zdecydowanie wyższymi (aczkolwiek mieszczącymi się w kategorii wzrostowej) i odpadli w pierwszej walce.

Zawodnicy „Egidy” podczas imprezy w Zawierciu promowali Biskupiec rozdając gadżety, które otrzymali od burmistrza miasta.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl