Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-04-27 16:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Policyjni wodniacy czekają na piękną pogodę

Olsztyn24
Inauguracja sezonu policyjnych wodniaków | Więcej zdjęć »
Policjanci z Warmii i Mazur są gotowi do rozpoczęcia tegorocznego sezonu na wodach. Dzisiaj (27.04) na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie zaprezentowali swoje umiejętności, ale także prowadzili akcję edukacyjną dla uczniów szkół podstawowych.

- Policjanci i sprzęt są przygotowani do sezonu, czekamy tylko na piękną pogodę - powiedziała podkom. podkom. Izabela Niedźwiedzka-Pardela z KWP w Olsztynie. - W tym sezonie na Warmii i Mazurach bezpieczeństwa na wodach będzie pilnować 51 policjantów-wodniaków. Są to policjanci przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, ale także mający specjalistyczne uprawnienia ratowników wodnych. Ci policjanci będą mieli do dyspozycji 31 łodzi motorowych, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt ratowniczy.

Podczas dzisiejszej imprezy, symbolicznie otwierającej sezon letni policjantów-wodniaków, policjanci wspomagani przez ratowników PCK, pokazali akcję ratownictwa wodnego, przeprowadzili też pogadanki na temat bezpiecznych zachowań nad wodą i w czasie letniego wypoczynku. Uczestnicy wydarzenia mogli też zobaczyć pokaz tresury psa policyjnego, jak również dowiedzieć się sporo na temat Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Inauguracja sezonu 2018 u warmińsko-mazurskich policjantów - wodniaków

27-04-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl