Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-04-30 14:28 | Rozmiar tekstu: A A A

PO o pakiecie dla kobiet i finansach

Olsztyn24
Posłowie Anna Wasilewska i Janusz Cichoń | Więcej zdjęć »
W olsztyńskiej siedzibie Platformy Obywatelskiej odbył się dzisiaj (30.04) kolejny briefing prasowy posłów PO z regionu - Anny Wasilewskiej i Janusza Cichonia. Gospodarze spotkania poruszyli tematy „kolejnej afery finansowej i bezradności państwa PiS” oraz pakietu Sprawa Kobiet.

Spotkanie rozpoczął poseł Cichoń przypominając, jego zdaniem, karygodne postępowanie partii rządzącej w związku z głośnymi w ostatnim czasie informacjami o przeznaczaniu państwowych pieniędzy między innymi na resortowe nagrody i dotacje na działalność dopiero co powstałych fundacji, aferę ze SKOK czy zakup kolekcji dóbr narodowych, które już należały do narodu polskiego.

- Ostatni akcent, który potwierdza tezę, że państwo ma bardzo poważne kłopoty, to jest GetBack i afera, jaka się nam w ostatnich dniach zarysowała - stwierdził Janusz Cichoń. - Mamy w tej sprawie bardzo opóźnione reakcje KNF i w zasadzie brak reakcji prokuratury w sytuacji, gdy zagrożone są pieniądze na gigantyczną skalę.
R E K L A M A
banner
Poseł zasugerował, że działania w sprawie odbywają się w klimacie współpracy, przyzwolenia rządzących, ponieważ GetBack był zaangażowany we współpracę z Gazetą Polską. Dlatego też mogą one nie być skuteczne.

Tematem podjętym przez posłankę Wasilewską było rozpoczęcie konsultacji społecznych w sprawie stworzenia pakietu projektów ustaw wyrównujących status prawny kobiet i mężczyzn.

Spotkania konsultacyjne mają charakter ponadpartyjny i będą koncentrować się na ułatwieniach dla kobiet łączących pracę z wychowywaniem dzieci, relacji zarobków kobiet i mężczyzn, prawie aborcyjnym oraz edukacji antyprzemocowej i seksualnej. Terminy spotkań zostaną podane do wiadomości w drugiej połowie maja.

Więcej w zapisie wideo konferencji, który wkrótce udostępnimy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~Żałosna przegrana Para / 2018-05-02 22:35
Co oni zrobili dla mojego miasta ?? Męczę się jak ich słucham. nie maja niczeg sensownego do powiedzenia i widać jak im sie lasuja szare komórki. Przeciętniacy nic sobą nie reprezentujący. DFo lamusa. Wasilewska lata PO wszystkich zebraniach i z KODziarzami i z B iskupem i z Wyskrobanymi
~Hanna / 2018-04-30 17:30
Ja przez 8 lat widziałam jak PO przy ogromnym wsparciu PSL z Polski zrobiło "kamieni kupę....". Kradzieże VAT, zero pomocy na dzieci, na szkolne wyprawki, na niepełnosprawnych. Kręcenie lodów i afery: Amber Gold, VAT, SKOK, ośmiorniczki i podsłuchy. Podniesienie wieku emerytalnego i fachowcy od "piniędzy ni ma i nie będzie". Teraz jedyny program PO to powrót do władzy.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa posłów PO [30.04.2018]

30-04-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl