Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2018-05-13 13:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Maraton pisania wniosków do OBO już jutro

Olsztyn24
 
Coraz bliżej terminu składania wniosków do trwającej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z tym w poniedziałek (14.05) odbędzie się oryginalny maraton.

Wydarzenia kulturalne, mała architektura, place zabaw - to tylko część pomysłów, jakie olsztynianie mogą zgłaszać do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Najważniejsza zasada - muszą dotyczyć przedsięwzięć, za które odpowiada gmina.

W przeddzień ostatecznego terminu składania wniosków zorganizowany zostanie maraton pisania projektów OBO. Warto skorzystać z okazji, by każde zadanie było jak najbardziej dopracowane.
R E K L A M A
banner
- Przy wsparciu ekspertów będą mieli państwo możliwość opracowania i złożenia online wniosku ze swoim pomysłem na rozwój osiedla i miasta - zachęca prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz - Do dyspozycji będą wyposażone w łącza internetowe komputery i niezbędny sprzęt biurowy. Proszę jednak pamiętać o liście z poparciem 10 osób dla waszego pomysłu.

Maraton odbędzie się w poniedziałek między 14.00 a 20.00 w siedzibie Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy ul. Linki 3/4 (IV piętro).

Wnioski do tegorocznej edycji OBO można składać do 15 maja. Wynik głosowania mieszkańców poznamy 22 października.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl