Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Krzysztof Kozłowski | 2018-05-13 16:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Dobre wyniki szablistów UKS Hajduczek na turnieju w Koninie

Olsztyn24
Piotr Kozłowski i Nina Kondrusik | Więcej zdjęć »
W sobotę (12.05) w Koninie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych w szabli. Na planszach stanęło 61 szablistów, w tym troje zawodników z Olsztyna, z klubu UKS Hajduczek Olsztyn - Nina Kondrusik, Aniela Kozłowska i Piotr Kozłowski.

Pierwsi rywalizowali chłopcy. Po fazie grupowej Piotr Kozłowski awansował do play off. W pierwszej walce pewnie pokonał Miłosza Rekiela (AZS Poznań) 15:3. W walce o ćwierćfinał wygrał z Mateuszem Bakalarskim (KKSZ Konin) 15:12, znajdując się w gronie najlepszych ośmiu zawodników turnieju. W ćwierćfinale musiał jednak uznać wyższość Gracjana Jedwabnego (KKSZ Konin), przegrywając 6:15. Piotr zakończył turniej na 7. miejscu.

Na planszach do walki o zwycięstwo w kategorii dziewcząt stanęły Nina Kondrusik i Aniela Kozłowska. Obie po fazie grupowej awansowały do play off. Aniela Kozłowska w walce o najlepszą ósemkę turnieju przegrała z Anastazją Nagórską (AZS Poznań) 11:15. Nina Kondrusik natomiast pokonała Weronikę Bienasz (UKS 13 Białystok) 15:11. W ćwierćfinale Nina przegrała z Aischą Hadj Bachir (KKSZ Konin) 13:15, kończąc turniej na 8. miejscu. Aniela Kozłowska zakończyła rywalizację na 11. miejscu.
R E K L A M A
banner
- Dla dziewcząt był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się w czerwcu w Sosnowcu. Przed nimi jeszcze trzy tygodnie treningów przygotowawczych. Osiągnięte wyniki są bardzo dobre, trzeba mieć świadomość, że dziewczęta startowały w wyższej kategorii wiekowej. Piotr znalazł się w gronie najlepszych ośmiu zawodników turnieju. To naprawdę świetny wynik - podkreśla Adam Sobczyk trener UKS Hajduczek Olsztyn.

******Wyniki turnieju

chłopcy:

1. STASIAK Olaf - KKSZ Konin
2. JEDWABNY Gracjan - KKSZ Konin
3. DZIERNIEJKO Jakub - UKS 13 Białystok
3. JAREK Gabriel - KKSZ Konin
......
7. KOZŁOWSKI Piotr - UKS Hajduczek Olsztyn

dziewczęta:

1. NAGÓRSKA Anastazja - AZS Poznań
2. MALISZEWSKA Weronika - UKS 13 Białystok
3. HADJ BACHIR Aischa - KKSZ Konin
3. KOŁUCKA Patrycja - AZS Poznań
......
8. KONDRUSIK Nina - UKS Hajduczek Olsztyn
11. KOZŁOWSKA Aniela - UKS Hajduczek Olsztyn

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl