Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-05-14 14:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Tłumy na biskupieckim marszu godności

Olsztyn24
Obchody Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną w Biskupcu (fot. archiw. UM Biskupiec) | Więcej zdjęć »
W czwartek (10.05) w Biskupcu obchodzono Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Organizatorem obchodów było Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) Koło w Biskupcu.

Święto rozpoczęło się spotkaniem na Placu Wolności, skąd kolorowy pochód ruszył w stronę Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Zawodowego. Uczestniczyli w nim - oprócz podopiecznych PSONI, ich rodzin oraz pracowników - zaproszeni goście, dzieci i młodzież z biskupieckich placówek edukacyjnych oraz mieszkańcy miasta.

Tradycyjny już piknik integracyjny w zorganizowano pierwszy raz przy Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Zawodowym. Nie zabrakło na nim kiermaszu, występów artystycznych i atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych uczestnikach spotkania. Piękna pogoda sprzyjała dobrej zabawie i radosnej atmosferze wydarzenia.
R E K L A M A
banner
Burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski, który brał udział w marszu skomentował go następująco: - Cieszę się, że nasi mieszkańcy hasło wypisane na transparentach „Równość - Godność - Szacunek” biorą sobie do serca każdego dnia, a kiedy jest do tego okazja - potrafią je pięknie zamanifestować.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Maria Bura / 2018-05-14 16:19
Wybory samorządowe się zbliżają, ale mojego głosu PSL nie dostanie.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl